og. Castilio Jr.

http://i.imgur.com/yTx0j0w.jpg

  Nareszcie. Po wielu latach selekcji, trudów i cierpienia udało się. Castilio, który powędrował na emeryturę doczekał się godnego potomka.
Młody dosyć długo pozostawał bezimienny, bo Majestic chciała się upewnić, że będzie latać. Nie latać. LATAĆ. Na miano imiennika swego ojca musiał zasłużyć. I tak oto już w pierwszym korytarzu, jako dwulatek stwierdził, że drągi powieszone na wysokości 70cm parzą i grzeją na tyle, że bezpiecznie będzie polecieć nad stojakami. Od tamtej pory nikt nie miał wątpliwości, że Castek właśnie doczekał się najwybitniejszego potomka.
Castilio Jr odznacza się niesamowitą siłą wybicia, dobrą pracą nóg oraz niebywałą dokładnością. Jest bardzo uważny, w związku z tym jego trening musi być prowadzony odpowiednio- Steve łap prawa położyć na nim nie ma, Maj sama dba o jego szkolenie.

Przy tym wszystkim odznacza się dobrym galopem przy spokojnej głowie. Ma w niej wszystko poukładane, co zawdzięcza ojczulkowi. Synek zdecydowanie wdał się w ojca, jednak dodatkowo dopływ krwi ze strony matki dał mu dodatkowego kopa. Mocny zad Castilio z jego spokojem, podparty energicznością Imagination w tym akurat przypadku dały spektakularne wyniki.
Prawidłowo zbudowany, w pożądanym wśród hodowców typie konia sportowego. 

Młody jest trzecim Eminemem w naszej stajni. I chociaż nie jest kary, to pokładamy w nim spore nadzieje. W naszej opinii już wkrótce da się poznać nie tylko jako wybitny sportowiec czy ogier hodowlany, ale przede wszystkim najlepszy potomek swojego ojca. Póki co pretenduje do tytułu następcy legendy. Przed nim trudne zadanie niesione wraz z imieniem odziedziczonym po ojcu- podbić nowy Virtual, tak jak jak Castilio niewątpliwie podbił stary.
http://i.imgur.com/GvnQ71n.jpg
http://i.imgur.com/BHeNIBj.jpg

TRENINGI (1)
Teren 20.02.2016
http://i.imgur.com/DqBZPDn.jpg
OSIĄGNIĘCIA (0):
 • Brak

POTOMSTWO (0):
 • Brak

5 komentarzy:

 1. http://sj-arisha.blogspot.com/ nowa odsłona sklepu jeździeckiego na hipodromie! Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam na otwarcie CALIFORNIA PARK! California Cup, wyścigi, skoki przez przeszkody i ujeżdżenie! www.california-park.blog.pl, Mediolan

  OdpowiedzUsuń
 3. Oficjalne otwarcie sezonu w Cheltenham!
  W tym roku będą rozgrywane nie tylko gonitwy płaskie lub płotowe dla koni pełnej krwi, ale również znajdą się wyścigi przeznaczone dla koni czystej krwi arabskiej, a także mniejsze konkursy sportowe (skoki, ujeżdżenie, cross) oraz zmagania w innych kategoriach.

  Zapraszamy,
  cheltenham-racecourse.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. http://whk-arisha.blogspot.com/2015/04/sprzedaz-owczarkow-australijskich.html Sprzedaż psów i zawody dla pupili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://zielone-pastwiska.blogspot.com/2015/04/kl-crazy-lalipap-hol.html dziecko Castillo, do podlinkowania :d

  OdpowiedzUsuń